Vooraankondiging 5e Lustrum Symposium

 

Thema:

Zicht op Zintuigen

 

Dinsdag 18 april 2023

 

Wegens het 25 jarig bestaan van de VRS hebben we voor dit 5e lustrum de samenwerking met het Multisensorisch Space Lab van de Universiteit Utrecht opgezocht. Samen met hen hebben we een fantastisch programma opgesteld.
Het Multisensorisch Space Lab onderzoekt de zintuigelijke integratie en de beleving hiervan bij mensen met een visuele beperking. De zintuigelijke integratie is cruciaal voor een optimale perceptie van en interactie met de wereld om ons heen.
Een belangrijk doel van deze dag is elkaar na 3 jaar weer live te ontmoeten en te spreken en wie weet nieuwe samenwerkingen te doen ontstaan.
De dag zal beginnen met een inloop lunch, daarna zullen er een aantal presentaties worden gegeven over verschillende onderzoeken van het Multisensorisch Space Lab. Onder het genot van een drankje zullen we hierna een bezoek brengen aan de verschillende labs voor demonstraties en experimenten waarin we interactief bezig zijn. We sluiten de dag feestelijk af met een gezamenlijke walking dinner.

Reserveer deze dag alvast in je agenda!

We houden jullie op de hoogte en we hopen jullie allemaal te zien tijdens deze boeiende en inspirerende dag!

In februari komt het definitieve programma en de inschrijf link.

Locatie:
Multisensorisch Space Lab, Experimentele Psychologie Helmholtz Instituut Universiteit van Utrecht

Voorlopig programma:

12:00 – 12:45      Inloop met lunch

12:45 – 16:45      Presentaties

17:00 – 18:45      Borrel met labtour en dynamische demonstratie labs

18:45 – 21:00      Diner

Wij wensen jullie hele fijne feestdagen en een sprankelend 2023 waarin we elkaar weer ontmoeten.

 

Met vriendelijke groeten,

Paul, Machteld, Marlien en Arlette

Bestuur VRS