logo2015

ESLRR2019leafletVan 10 t/m 12 September 2019 vindt weer de internationale low-vision conferentie ESLRR plaats.

Deze conferentie is tweejaarlijks en heeft dit keer als titel: “From Innovation to Implementation”. De conferentie wordt georganiseerd door de European Society for Low-vision Research and Rehabilitation (ESLRR).

De conferentie zal beginnen op dinsdagmiddag en doorgaan tot donderdag-lunchtijd. De conferentie lokatie is: Schuster Building, University of Manchester.

Hoofdsprekers zijn:

  • Eli Peli, Schepens Eye Research Institute
  • Tony Morland, Director of York Neuroimaging Centre
  • Rob Lucas, GSK Professor of Neuroscience. Manchester


Kijk voor meer en actuele informatie op www.eslrr.org.

Klik op de afbeelding om de Engelstalige flyer te bekijken.


Abstract insturen kan vanaf 15 Januari 2019; Abstract deadline is 1 April 2019.
Auteurs van geaccepteerde voordrachten of posters krijgen uiterlijk 15 Mei 2019 bericht.
Registratie is mogelijk vanaf 1 February 2019; Early-bird registratie kan tot uiterlijk 1 Juni 2019.

Wie aan de mailinglijst wil toegevoegd worden, een commerciele bijdrage wil leveren of een workshop wil organiseren kan contact opnemen met: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of met Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..